MOJA HISTORIA

Nie zmienisz całego świata ale możesz zmienić swój

Nazywam się Ewa Marzanna Jurkowska i od ponad 20 lat pomagam kobietom i mężczyznom odzyskać wewnętrzną równowagę w życiu. Świadomą pracę z energią rozpoczęłam 30 lat temu, wspierając energetycznie proces powrotu do zdrowia moich bliskich.

W mojej pracy terapeutyczno-warsztatowej wykorzystuję coaching w połączeniu z mocnymi metodami pracy z umysłem, przede wszystkim uwalniania emocji metodą dr Dawida Hawkinsa oraz ustawieniami systemowymi.

Po latach pracy jako coach wyraźnie widzę, że większość problemów z jakimi przychodzą do mnie ludzie ma swoje źródło w emocjach i fałszywych przekonaniach tkwiących w umyśle oraz traumach rodowych. Dlatego metoda Hawkinsa, w synergii z ustawieniami systemowymi daje wspaniałe rezultaty niemal za każdym razem.

Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty grupowe oraz regularne zajęcia z gimnastyki słowiańskiej, której jestem certyfikowaną trenerką.

Przebieg każdej sesji jest inny, gdyż dobieram metodę do indywidualnych potrzeb osoby, która do mnie przyszła. Z mojego doświadczenia jasno wynika że nie istnieje jeden właściwy schemat do pracy indywidualnej. Dopiero po uważnym wysłuchaniu całej historii klienta/ki proponuję metodę pracy, która w moim odczuciu przyniesie najszybsze efekty w tym indywidualnym przypadku.

Na warsztatach grupowych opowiadam o energii, prawach Wszechświata oraz w jaki sposób możemy kreować lepsze życie dla siebie i swoich bliskich.

Regularnie prowadzone przeze mnie warsztaty obejmują:

• Coaching i uwalnianie emocji metodą dr Dawida Hawkinsa

• Gimnastykę słowiańską, której zadaniem jest pozbycie się napięcia z ciała, pracę z oddechem i wewnętrznym przepływem energii.

• Świadomość energetyczną kobiety – praca nad podnoszeniem wibracji energetycznej, i inicjowanie samo uzdrawianie ciała oraz poprawa relacji z innymi ludźmi.

• Słowiańskie praktyki kobiece – kobieca energia w aspekcie harmonii żywiołów i natury.

Nieodłączną częścią mojego życia jest przyroda. Mieszkam w drewnianym domu otoczonym naturą. Cudowność tego miejsca pozwala mi na co dzień stosować i poznawać jeszcze więcej dobrodziejstw płynących z roślin, w których drzemie ogromna moc. Poznaję i uczę się o wszystkim co daje nam Matka Ziemia. Z ogromną lekkością i przyjemnością przekazuję i ofiarowuję to moim Gościom. Pomaganie ludziom, aby wrócili do równowagi w życiu jest moją pasją.

Z otwartością zapraszam do kontaktu.

Ewa